O značke Hotmilk

Navrhnuté matkami, pre matky, s láskou na Novom Zélande.

Značka Hotmilk spôsobila revolúciu s dojčenskou spodnou bielizňou svojím provokatívnym a módnym predstihom. Filozofiou spoločnosti Hotmilk je oslavovať a povzbudzovať postavenie žien prostredníctvom čerstvého a kreatívneho prístupu. Ich cieľom je vytvoriť dokonale sofistikovanú značku bielizne na dojčenie – povzbudzujúcu, ženskú, praktickú a zmyselnú.

Materské a dojčenské podprsenky Hotmilk sú navrhnuté tímom expertov, ktorí sa zameriavajú na vytvorenie toho najlepšieho strihu, podpory a funkčnosti svojich podprseniek.

Keď bola spoluzakladateľka Lisa Ebbing tehotná so svojím prvým dieťaťom, cítila sa obmedzená neinšpiratívnym výberom materskej bielizne na trhu. Spojila sa s rovnako zmýšľajúcou priateľkou, Ange Sloan a Hotmilk bielizeň je teraz na skladoch až v 27 krajinách, na šiestich kontinentoch. Progresívne podprsenky ovplyvňujú životy stoviek tisícok žien po celom svete, prijali ich hollywoodske celebrity, medzinárodné módne časopisy a nájdeme ich od elegantnej módy až po dievča odvedľa.

Spoločnosť pracuje s mnohými charitatívnymi organizáciami, ktoré sa neustále usilujú zlepšovať život žien a detí na celom svete a naďalej získavajú ceny zo sezóny na sezónu za dizajn a inovácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *