Magický dátum 02.02.2020

Včera bol vraj magický dátum. Zo zadu sa číta rovnako, bol to 33.tí deň v roku a 333 nás ešte do konca roka čaká, oslávila som 39.te narodeniny a veštice písali o tom, že si máme priať a všetko sa nám splní, a že máme šancu na nový život a tak niečo o ženách ako budeme vládnuť a že dokážeme zázraky.

Ale to my už predsa vieme, milé mamičky. Tie malinké zázraky nám asi práve teraz sladko odfukujú v postieľkach a tak som sa v tento magický deň rozhodla, že sa vám trošku prihovorím prostredníctvom tohto blogu. Síce som sa k písaniu dostala až dnes, pretože celý ten magický deň som nosila Leuška s teplotou na rukách, lebo u nás to tak chodí, mama mieni, Leo mení.

Chcela by som vám porozprávať, prečo som sa vydala na moju podprsenkovú cestu, že som rada, že pri druhom dieťati nemusím nosiť viac „kolenačky“ , ale krásne čipkové podprsenky. Ako som objavila značku Hotmilk, čo je na nej úžasné, ale aj o tom, že som na to sama. Že nie som obrovská firma s neobmedzeným rozpočtom, že neviem mať na sklade 40 veľkostí z každého modelu, že si robím e-shop sama, a na marketing nemám kanceláriu plnú ľudí. Ale som nesmierne rada, že mamičkám prinášam kolekciu naozaj úžasných, krásnych kojeneckých podprseniek, aby sa cítili krásne, len tak samé pre seba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *